E-Rejestracja

... bez ruszania się z domu, bez stania w kolejkach...

 

 

Drodzy Pacjenci,

Nasza Przychodnia Zdrowia  niezależnie od możliwości rejestracji na podstawie zgłoszenia osobistego, telefonicznego oraz za pośrednictwem osoby trzeciej, wychodząc na przeciw potrzebom naszych Pacjentów wprowadza możliwość elektronicznej/Internetowej rejestracji/umawiania się na wizytę lekarską do poradni ogólnej oraz dziecięcej (noworodki bez nr PESEL nie mają takiej możliwości). Wszystko zgodnie ze stanem prawnym oraz wymogami NFZ (Dz. U. 13.516 z dnia 29 kwietnia 2013 r.).

Celem elektronicznej rejestracji jest zwiększenie dostępności do usług medycznych świadczonych przez naszą Przychodnię.

 

Sposób logowania się do e-rejestracji można wykonać dzięki korzystaniu z dedykowanego loginu i hasła nadanego w podmiocie leczniczym (wystarczy jedna wizyta w Przychodni Zdrowia , w rejestracji należy poprosić o indywidualne hasło do e-rejestracji. Hasło to po pierwszym logowaniu będzie można zmienić, loginem zawsze jest nr PESEL - potrzebny będzie również adres e`mail - ponieważ system przypomina o planowanej wizycie drogą elektroniczną).

>>>REJESTRACJA<<<

 


Co wtedy gdy hasło zgubimy lub zapomnimy?
Rejestracja w Przychodni ponownie wyda nowe hasło - generowanie dla pacjenta jest możliwe dowolna ilość razy. Ale trzeba zgłosić się osobiście.

Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem:

Instrukcja e-rejestracji dla Pacjenta

 

Strony www Kraków

projektowanie stron WWW